Aktualności

WYJAZD do FRANCJI 27-28 kwietnia ostatnie miejsca:

Zapraszam ostatnich niezdecydowanych na wyjazd do Francji 27 lub 28 kwietnia na tydzień. Termin uzależniony od pogody. W planach latanie w Annecy, kultowym Saint Hilaire. O tej porze roku zazwyczaj warunki pogodowe bez jesiennych inwersji a ciepła o tej porze roku pogoda umożliwia korzystanie z campingów, które otwierają się z końcem kwietnia. Planowo chcemy rozbić obóz nad jeziorem Annecy. Latanie w Annecy planowy wypad do Saint Hilaire oraz kto wie może także do Chamonix gdzie jest szansa polatać w masywie Mt Blanc z widokiem na najwyższą partię alp. Startujemy z Poznania i planowo jedziemy przez Świecko. Wyjazd dla osób ze świadectwem kwalifikacji. 

W sprawach konkretnych informacji proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Marcin Balon

23.03.2019 Aktualnie kończymy drugi tegoroczny wyjazd na latanie. Pogoda ściągnęła nas do Semonzo. Po froncie od wtorku mieliśmy codzienne i co najważniejsze bezpieczne latanie. Co dobre kończy się. Już teraz zapraszam na kolejny wyjazd do Francji na długi weekend majowy.😀

Marcin Balon

2 edycja akcji paka na stadionie INEA w Poznaniu. 31.03.2019 godzina 13:00.

Po udanej 1 edycji ogłaszamy 2 i ostatnią akcję rzucania paki w tym roku. Limit 20 osób. Koszt zjazdu 70zł. Możliwe są także zjazdy osób towarzyszących w uprzęży alpinistycznej w cenie 50zł.

Po akcji można zostawić zapas do przełożenia u nas w serwisie. Koszt 75zł.

UWAGA! z akcji wyłączone są zapasy sterowalne.

Marcin Balon

10.03.2019 odbyła się pierwsza edycja akcji rzucania paki na stadionie INEA w Poznaniu. Pomimo niezbyt przychylnej pogody, rzuconych zostało 15 zapasów. Co najważniejsze wszystkie otwarły się co cieszy tym bardziej, że większość z nich składałem. Zebraliśmy nowe doświadczenia i zaowocuje to następnymi akcjami paka w tym miejscu.

Marcin Balon

Sky System 135kg otworzył się bardzo szybko.
Waldek a w jego uprzęży Apco MD18